Vabzdžių viešbutis

6/4/20241 min read

6 klasės mokiniai dalyvauja eTwinning projekte ,,Gyvenimas su klimato kaita“ (ang. ,,Living with the Climate change“) ir pavasarį vykdė veiklą ,,Mokyklos kiemai, atsparūs klimato kaitos poveikiui“, kurios metu mokiniai šalims partnerėms pateikė progimnazijos kiemo planą ir gavo pasiūlymų kaip jį padaryti atsparesnį klimato kaitai. Graikijos mokyklos ,,2nd Junior High School of Ioannina Intercultural Education“ vienas iš pasiūlymų buvo įrengti vabalų viešbutį. Progimnazijos 5-8 klasių mokiniai priėmė iššūkį ir technologijų pamokų metu pagamino vabalų viešbutį. Ačiū mokyklos pavaduotojai ugdymui. K. Vėlyvienei už idėjos palaikymą, technologijų mokytojui Romui Ambrasui už pagalbą padarant viešbutį ir progimnazijos mokiniams už įsitraukimą. Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Gražina Avižienienė.