Respublikinė konfernecija

6/4/20241 min read

Gegužės 30 d. vyko nuotolinė Respublikinė konferencija „Įtraukios mokyklos kūrimas eTwinning, Erasmus+ ir kitos projektinės veiklos metu“, kurios metu mokytojai dalinosi patirtimi, įgyta vykdant įvairius projektus. Sulaukėme pranešėjų ir klausytojų iš Marijampolės, Kalvarijos, Šakių, Tauragės, Kauno, Radviliškio, Raseinių savivaldybių mokyklų. Mokytojų vykdomi projektai prisideda prie įtraukios mokyklos kūrimo, skatina mokinių bendradarbiavimą ir kultūrinį supratimą. Pranešėjai aptarė, kaip šios veiklos padeda integruoti įvairius mokymosi būdus ir metodikas, kad kiekvienas mokinys galėtų pasiekti geriausių rezultatų. Konferencija buvo puiki galimybė pasidalinti gerąja praktika ir aptarti naujas idėjas bei iššūkius, susijusius su projektine veikla švietimo sektoriuje.

AČIŪ anglų kalbos mokytojoms Editai Grubienei ir Gražinai Avižienienei už konferencijos organizavimą, o mokytojams už dalinimąsi patirtimi.