Projektui pasibaigus

2/1/20231 min read

Sausio 16 - 23 dienomis progimnazijos priešmokyklinukai dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo mokinių tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“.Projekto tikslas - ugdyti vaikų domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Greitai prabėgo laikas su nuostabiomis istorijomis ,,Laimė yra lapė", ,,Drambliai ėjo į svečius", ,,Meškių istorijos", ,,Ševeliūra". Projekto metu priešmokyklinukai ne tik klausėsi skaitomų knygelių, bet įsisuko ir į kitas įdomias veiklas: piešė iliustracijas, kūrė ševeliūras, vienas kitam darė ,,dramblių" masažą. Projektas baigėsi, bet mes lauksime naujų Evelinos Daciūtės istorijų ir susitikimų su įdomiais veikėjais.