Pirmokai iškylauja

5/30/20231 min read

Gegužės 30 dieną 1a ir 1b klasių mokiniai lankėsi Metelių regioniniame parke. Prie apžvalgos bokšto mus pasitiko regioninio parko edukacijos vadovas, lankytojų centro administratorius Artūras Pečkys. Po saugomą teritoriją jis pakvietė pasidairyti iš aukštai, leido pro žiūronus pasigėrėti gražiu kraštovaizdžiu ir Metelio ežeru. Vėliau leidomės į žygį. Paraginti ekskursijos vadovo ėjome ir bėgome miško takeliais, klausėmės jo pasakojimų, mokėmės atpažinti augalus ir medžius, tyrinėjome kankorėžius, minėme mįsles, žaidėme žaidimus bei įveikėme kliūčių ruožus-ėjome rąstu, „siūbuojančiu lieptu“, žingsniavome šokinėjant ant kelmų. O Metelių regioninio parko lankytojų centre sprendėme kryžiažodžius, profesionalia optine įranga stebėjome Dusios ežero apylinkių kraštovaizdį, apžiūrėjome salės eksponatus ir įdomybes, patyrinėjome pušų kamienus – jie pilni paslapčių! Išbandėme vandens sūpynes ant Dusios ežero. Prie laužo kepėme dešreles ir zefyrus. Šios ekskursijos metu ne tik daug sužinojome apie gamtą, bet ir labai smagiai praleidome laiką kartu.