Pamokos netradicinėse erdvėse

3/13/20231 min read

Vis dažniau stengiamasi nusigręžti nuo praeities ir ją užmiršti, tačiau tautos praeitis mūsų gyvenime neišvengiama, tai mūsų dabarties pamatas. Praeityje mūsų protėviai stengėsi išlaikyti mūsų tautą stipria, bei jos nesunaikinti. Praeitis mums primena kadaise įvykusius įvykius, be kurių būtų sunku kurti ateitį. Praeitis padeda kurti geresnę visuomenę, ji leidžia išvengti ir mokytis iš jau padarytų klaidų.

Artėjant Kovo 11-ąjai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, kovo 9 d. 1a, 1b ir 2a, 2b klasių mokiniai ir mokytojos lankėsi Kaune Vytauto Didžiojo ,,Karo muziejuje" ir pažvelgė į mūsų šalies praeitį.

Pirmokai dalyvavo edukacijoje ,,Pilys ir piliakalniai", o antrokai pasimatavo šarvus edukacijoje ,,Jaunasis karžygys".

Kovo 7 d. 3, 4a ir 4 b klasių mokiniai lankėsi Kaune Vytauto didžiojo „Karo muziejuje“ bei Kauno pilyje. Dalyvaudami edukacijose „Pilys ir piliakalniai“ sužinojo, kaip ir kur senovėje piliakalniai ir pilys buvo statomos. Mokiniams didelį įspūdį paliko ir Kauno pilies bokštas, kuris mena mūsų protėvių ryžtą ir pasiaukojimą ginant strategiškai svarbią pilį. Mokiniai išvykos metu ne tik susipažino su Lietuvos istorija ir Kauno pilies paslaptimis, bei patyrė daug džiugių akimirkų.