Pamokos ,,kitaip"

3/10/20241 min read

Artėjant Kovo 11-ajai, progimnazijoje kovo 8 d. buvo organizuojama Netradicinio ugdymo diena, skirta Lietuvai. Kiekviena klasė dalyvavo edukacijose, veiklose – pamokos vyko ,,kitaip“.

Priešmokyklinukai šiandien pramogavo Pojūčių name. Vaikai eksperimentavo su sausu ledu, stebėjo kaip sluoksniuojasi skirtingo tankio skysčiai, žaidė su smėliu, nardė kamuoliukų jūroje, mėgavosi pojūčiais masažo kėdėse, relaksacijos erdvėje... Visko tiek daug, kad sunku ir apsakyti.

1a ir 1b klasės mokiniai lankėsi Birštono Nemuno kilpų regioniniame parke. Susipažino su nuostabiu drugelių pasauliu, klausėsi ,,Cukraus namuko ,,istorijos, namo iškeliavo su pačių pasigamintu cukraus darbeliu.

Antrokai lankėsi Kalvarijos krašto muziejuje ir dalyvavo edukacijoje ,,Laiškas iš Kalvarijos". Mokiniai sužinojo laiško kelionę nuo siuntėjo iki adresato, patys užrašė ir išsiuntė atvirlaiškį. Po edukacijos leidosi į žygį miesto gatvėmis. Eidami sustojo prie arklių pašto, knygnešio, signataro P. Klimo, laisvės paminklų. Smagiai laiką leido Karališkame miesto parke. Svarbu ir gera žinoti savo krašto istoriją.

3a, 3b ir 4 klasės mokiniai ir mokytojos lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Edukacinių užsiėmimų metu turėjo unikalią galimybę paprastai ir linksmai susipažinti su Lietuvos ir pasaulio gyvūnais. Savo žinias pasitikrino atlikdami užduotis muziejaus erdvėse.

5a, 5b, 6 klasių mokiniai aplankė Laikinąją Lietuvos sostinę - Kauną. Vytauto Didžiojo karo muziejuje jėgas išbandė ,,kariškose" edukacijose.

7-8 klasių mokiniai lankėsi Kaune. Turėjome puikią istorijos pamoką: Lietuvos banko Kauno filiale susipažino su Lietuvos banko ir pinigų istorija. Sobore išbandė edukaciją tamsoje.