Ö kaip vokiškai?

10/20/20231 min read

Spalio 16 - 20 d. progimnazijoje vyko veiklos, skirtos vokiečių kalbos dienoms ,,Ö kaip vokiškai?”.

6-8 kl. mokiniai rengė pristatymus apie Vokietiją, kuriuos pristatė vokiečių kalbos pamokų metu ir panaudojo Kahoot žaidimui.

Spalio 20 d. 7 kl. vyko integruota vokiečių kalbos-geografijos pamoka ,,Prieš jus-Vokietija”, kurios metu mokiniai ne tik sužinojo daugiau apie Vokietiją,jos turistinius objektus. Bet ir nesimokantys vokiečių kalbos turėjo galimybę išmokti pasisveikinti, skaičius iki 10. Pamokoje įgytas žinias įtvirtino žaisdami Kahoot.

Veiklas organizavo vokiečių kalbos mokytoja Kristina Vėlyvienė. Integruotą vokiečių kalbos - geografijos pamoką vedė vokiečių kalbos mokytoja Kristina Vėlyvienė, geografijos mokytojas Gintautas Žimaila.