Mokomės vieni iš kitų

6/26/20231 min read

Birželio 22 d. vyko 5-8 klasių mokinių tiriamųjų darbų konferencija ,,Mokomės vieni iš kitų". Šiemet ji buvo skirta Petro Armino - Trupinėlio 170-osioms gimimo metinėms paminėti. Konferencijos metu buvo pristatyti šie darbai:

• ,,Sportininkai ir komandos garsinantys Marijampolės miestą"

• ,,Žymiausi sportininkai, mokęsi Petro Armino mokykloje"

• Integruotas lietuvių kalbos ir biologijos projektas ,,Visa tiesa apie vorus"

• Tiriamasis matematikos ir lietuvių kalbos projektas ,,Ką mes žinome apie Petrą Arminą?"

• Integruotas rusų kalbos ir dailės projektinis darbas ,,Verčiame ir iliustruojame patarles ir priežodžius"

• eTwinning projektas “Green Computing for Greener Earth”

• Erasmus+ programos projektas ,,CAMOLE"

• eTwinning projektas “Make it a better place”

• Lankstinukas ,,Petras Arminas - Trupinėlis".

Darbai buvo pristatomi įvairiu formatu: video, piešiniai ir iliustracijos, statistinis tyrimas, parengtos Power Point prezentacijos, Kahoot žaidimas.

Atlikdami šiuos darbus mokiniai tobulino mokėjimo mokytis, bandradarbiavimo, pažinimo, skaitmeninę ir kitas kompetencijas.

AČIŪ mokytojams už pagalbą mokiniams ruošiant darbus