Konkurso ,,Mano miestas" rezultatai

4/10/20241 min read

Skelbiami Marijampolės savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 3-8 klasių mokinių ir neformaliojo švietimo įstaigų ugdytinių eilėraščių konkurso „Mano miestas“ rezultatai!

Konkursui pateikti 32 darbai iš įvairių Marijampolės savivaldybės ugdymo įstaigų. Darbai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus:

• pagrindinės minties aiškumas;

• originalumas ir kūrybiškumas;

• temos atskleidimas.

3-4 kl.

I vieta – Domantė Biskytė 4kl., Marijampolės Petro Armino progimnazija (mokytoja Neringa Kastanavičienė)

II vieta – Fausta Bagdonaitė 3b kl., Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla (mokytoja Reda Mackevičienė)

III vieta – Matas Tiškevičius 4kl., Marijampolės Petro Armino progimnazija (mokytoja Neringa Kastanavičienė)

5-6 kl.

I vieta – Goda Aukščiūnaitė 6kl., Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija (mokytoja Neringa Kirkliauskienė)

II vieta – Mantas Venskūnas 5kl., Marijampolės sav. Mokolų progimnazija (mokytoja Inga Bendorienė)

III vieta – Aistė Laukaitytė 6kl., Marijampolės sav. Mokolų progimnazija (mokytoja Inga Bendorienė)

7-8 kl.

I vieta - Austėja Vitkevičiūtė 7kl., Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla (mokytoja Ina Miniotienė)

II vieta – Aidas Šverčiauskas 8 kl., Marijampolės sav. Mokolų progimnazija (mokytoja Inga Bendorienė)

III vieta – Martynas Kubilius 7 kl., Marijampolės sav. Mokolų progimnazija (mokytoja Inga Bendorienė)

Sveikiname konkurso laureatus ir juos ruošusius mokytojus.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams!

AČIŪ konkursą iniciavusioms ir organizavusioms lietuvių kalbos mokytojoms Jūratei Rugienienei ir Rasitai Janušienei