Išvyka į Raudondvarį

6/12/20231 min read

Raudondvario pilies dvaras – Lietuvos renesanso architektūros paminklas.Dvaras stovi itin vaizdingoje vietoje, ant Nevėžio upės dešiniojo kranto, visai šalia vietos, kur susilieja dvi upės Nemunas ir Nevėžis.

2a, 2b ir 3 klasės mokiniai ir mokytojos gražų, vasarišką antradienį nuvyko į Raudondvario dvarą, kur juos pasitiko viena žaviausių dvaro šeimininkių grafienė Rozalija🪭, kuri su didžiausiu džiaugsmu priiminėja svečius. Abejingų nepaliekanti ponia dalinosi prisiminimais apie dvaro gyvenimą bei valdžiusių grafų Tiškevičių Raudondvaryje paliktus pėdsakus. Vaikai grafienei padėjo surasti pradingusį lobį . Ponia Rozalija už pagalbą skolinga neliko.

Mokinukai sudalyvavo, žvakių gaminimo edukacijoje, pasigamino medumi kvepiančių žvakučių.

Todėl į namus sugrįžo ne tik pasisėmę žinių, džiugių emocijų, bet ir su lauktuvėmis