Drauge, kartu, išvien

6/12/20231 min read

Prasisuko metų ratas ir šiandien vėl susirinkome visi būrin į Bendruomenės dieną ,,Drauge, kartu, išvien” Skambėjo padėkos žodžiai, dainos, sukosi šokėjai, liejosi muzikos garsai.

• Šventės metu įteikti nominacijų diplomai:

• Kūrybiškiausias mokinys

• Empatiškiausias mokinys

• Žingeidžiausias mokinys

• Sportiškiausias mokinys

• Pilietiškiausias mokinys

• Uoliausias mokinys

• Skambiausias metų balsas

Apdovanotas daugiausiai pagyrimų surinkęs mokinys ir klasė.

Įteiktos padėkos už dalyvavimą ir laimėjimus konkursuose, olimpiadose, už labai gerą mokymąsi bei aktyvią veiklą progimnazijoje ir už jos ribų.

Be galo džiugu, kad tokių mokinių vis daugėja.

Po šventinio koncerto visų laukė smagios pramogos, gardumynai, šilti pokalbiai.

Nuoširdžiai dėkojame šventės vedėjams mokytojai Rasitai ir ketvirtokui Robertui, šokių mokytojai Laimutei, muzikos mokytojui Artūrui, pradinių klasių ir dailės mokytojoms ir jų mokiniams už piešinių parodą.

AČIŪ aptarnaujančiam personalui už jų darbštumą, sukurtą šventinę atmosferą, už tai, kad niekada neatsisako padėti.

Todėl sakome: drauge, kartu, išvien!

Dėkojame šventės rėmėjams: UAB ,,Art Glacio”, kavinė ,,Nica”, Mokykla LISPA, kinoteatras ,,Spindulys”, UAB ,,Mažeikių mėsinė”, AB ,,Vilniaus paukštynas”.