Dalyvaujamasis biudžetas !

3/14/20241 min read

Iniciatyvos tikslas – įsisavinti dalyvaujamąjį biudžetą Marijampolės Petro Armino progimnazijos, kai visi 5-8 klasių mokiniai yra įtraukiami į viešųjų sprendimų priėmimą progimnazijoje ir prisideda prie progimnazijos biudžeto dalies paskirstymo.

Numatoma dalyvaujamojo biudžeto trukmė:

1. mokiniai pateikia idėjas iki kovo 31 dienomis;

2. balandžio 10 d. idėjos pristatomos progimnazijos bendruomenei;

3. balandžio 11-12 d. vyksta balsavimas.

Iniciatyvos dalyviai: Marijampolės Petro Armino progimnazijos 5-8 klasių mokiniai, balsuoti galės 5-8 klasių mokiniai.

Numatomas biudžetas iniciatyvoms finansuoti: 1500 eurų.

Reikalavimai idėjoms:

» turi teikti naudą visai progimnazijos bendruomenei;

» išlaidos negali viršyti 1500 eurų sumos;

» gali būti sukurta tai, ko progimnazijoje dar nėra arba jau yra, bet būtina atnaujinti;

» nereikalauja išlaikymo išlaidų ar papildomos darbo jėgos jų įgyvendinimui.

Idėjos pateikiamo forma – priedas Nr.1

Idėjų pateikimas – idėjų pasiūlymus kartu su nuotraukomis, brėžiniais ir/ar piešiniais mokiniai pakabina/pristato informaciniame stende visai progimnazijos bendruomenei.

Laimėtojų paskelbimas – balandžio 15 d.

Idėjos įgyvendinimas – progimnazijos administracija įsipareigoja daugiausiai bendruomenės balsų surinkusias idėjas įgyvendinti iki 2024 m. pabaigos.