Dalijimasisi patirtimi

5/30/20231 min read

Gegužės 24-26 dienomis vyko Europinė nuotolinė konferencija eTwinning mokyklos ženklelį pelniusių institucijų atstovams ,,Igniting creativity, nurturing well-being", skirta išskleisti kūrybiškumo ir gerovės temą „eTwinning“ mokyklose! Konferencijoje dalyvavo anglų kalbos mokytoja Edita Grubienė.

Konferencijos metu eTwinning mokyklos dalinosi patirtimi kaip jos siekia savo bendruomenės narių gerbūvio mokykloje, nes tai tiesiogiai atsiliepia mokinių rezultatams. Taip pat buvo skirtas dėmesys kūrybiškumo ugdymui ir kaip tai suderinti su akademiniais pasiekimais. Suomių mokytoja teigė, kad jie atsisako žinių tikrinimo testais ir pereina prie projektinių darbų, kurių metu stebi mokinių darbo procesą, progresą ir būdus, kuriais jie siekia tikslo. Graikų mokytojas pabrėžė, kad inovatyviam mokymui reikia tik trijų dalykų: Caring, Daring and Sharing (kad tau rūpėtų, kad išdrįstum pabandyti ir pasidalintum).

Mokytojai dalyvavo įvairiose dirbtuvėlėse bei bendradarbiavo kurdami eTwinning mokyklų misiją.