Antrokų išvyka

Vieną kartą atvažiuos,

Mėlynas autobusiukas

Bus iš vasaros žalios...

Šios dainos žodžiais birželio 4-osios rytą mūsų progimnazijos antrokus pasitiko Lietuvos kurortas – Birštonas. Linksmai nusiteikę, su plačiomis šypsenomis veiduose, vaikai leidosi į edukacinę paiešką „Banginuko lobio medžioklė“. Istoriją jiems pasakojo Birštono kurorto simbolis – banginukas. Žaidimo metu vaikai ieškojo paslėptų dėžučių, paliktų įvairiose Birštono kurorto vietose. Suradę atrakino jų spyneles ir aiškinosi, į kurią vietą veda dėžutėse rastos užuominos. Banginukas jas buvo palikęs ir audio įrašuose. Mokiniai sėkmingai atliko visas kūrybines, logines užduotis, o suradę ir atrakinę paskutinę dėžutę, aptiko ir lobį. Kiekvieno laukė staigmena – sveikuoliškas saldainis. Truputį pailsėję ir pasistiprinę išbandė organizmo grūdinimo procedūras pagal S. Kneipą, paskanavo mineralinio vandens. Toliau savo pažintį su Birštonu tęsė važinėdamiesi elektromobiliu. Lydimi kelionės gido, susipažino ne tik su karališkojo Birštono istorija, bet ir smagiai laiką leido mini virvių parke. Nuvyko į aukščiausią Lietuvoje kraštovaizdžio apžvalgos bokštą.

Puikus oras ir kelionė su daina antrokams buvo įspūdinga!