LT-68281 Marijampolė, Vytenio g. 47 +370 343 20 923 rastine@armino.marijampole.lm.lt

facebook gmail office 365 klaustukas24

baner2.jpg
baner2.jpg
DSC006328.jpg
DSC006328.jpg
mok2.jpg
mok2.jpg
mok3.jpg
mok3.jpg
ziema.jpg
ziema.jpg
images/nld_101_16/images_baners/Armino_koliazas.jpg
images/nld_101_16/images_baners/Armino_koliazas.jpg
previous arrow
next arrow

Mūsų pasiekimai

OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, PARODŲ IR SPORTINIŲ VARŽYBŲ LAIMĖJIMAI

2018 - 2019 m. m.

Eil. Nr.

Priemonės pavadinimas

Mokytojo vardas, pavardė

Mokinio vardas, pavardė

Rezultatas

1.

Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkurso „Rudens simfonija“ laimėtojai

Jolita Juodviršienė

Lukas Žiemininkas

I vieta

 

Rasa Stasaitienė,

Loreta Grabauskienė,

Viktorija Žemantauskaitė

Jokūbas Valiokas

Eva Marcinkevičiūtė

Ugnė Globytė

II vieta

 

II vieta

 

II vieta

 

paskatinamoji vieta

2.

Marijampolės savivaldybės mokyklų 5-6 klasių berniukų kvadrato varžybos.

Virginija Draugelienė

5-6 klasių berniukų komanda

II vieta

3.

Respublikinė mokslinė – praktinė konferencija „Mažoji laboratorija“

Rasa Samušienė

PUG,

padėka

4.

Respublikinė mokslinė – praktinė konferencija „Mažoji laboratorija“

Loreta Grabauskienė

stendinis pranešimas

5.

Respublikinė mokslinė – praktinė konferencija „Mažoji laboratorija“

Rasa Stasaitienė

stendininis pranešimas

6.

Marijampolės savivaldybės matematikos II turo olimpiada

Dalė Tarcijonaitė

Lukas Grubis, 6 kl. grupė

I vieta

7.

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpmokyklinių bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 kl. mok. (berniukų) kvadrato komanda

Virginija Draugelienė

Liudvikas Jušinskas

Simas Zigmanta

Adrijus Stočkus

Kristupas Radauskas

Nojus Botyrius

Vilius Vosylius

Aironas Mardosa

II vieta

8.

Marijampolės sav. tarpmokyklinėse komandinėse šachmatų varžybose

Rolandas Martinkus

Domantas Radauskas, Nedas Botyrius, Paulius Pavilionis, Gustė Akelytė

Nojus Botyrius, Kristupas Radauskas, Matas Čiuplys, Viltė Lobinaitė

II vieta

 

 

 

 

III vieta

9.

eTwinning projektas 12 - 15 m. amžiaus grupėje pirma vieta Europoje

Edita Grubienė

2017/18 m. m. 8b kl.

I vieta

10.

Nacionalinis kokybės ženklelis kaip mokytojai, vykdžiusiai Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus 2017-2018 mokslo metais.

Edita Grubienė

 

11.

Tarptautinė Kings olimpiada

Edita Grubienė

Viltė Lobinaitė

Padėka, diplomas

12.

Iniciatyva „Atminties kelias“

Rasa Klevinskienė

6 kl.

padėka

13.

Solidarumo bėgimas

Rasita Janušienė

PUG, 1-8 kl. mokiniai

padėka

14.

Rudeninė švara mūsų miestui

Kristina Vėlyvienė

7-8 kl.

padėka

15.

Tolerancijos diena

Rasita Janušienė

PUG, 1-8 kl. mokiniai

padėka

16.

žibintų parodoje "Šviesk, žibinte, šviesk"

Rasa Stasaitienė

Loreta Grabauskienė

Laimutė Pultanavičienė

Viktorija Žemantauskaitė, Airidas Vaičiulis, Miglė Globytė, Paulius Pavilonis,

Fausta Kresninkevičiūtė

padėkos

17.

Nacionalinio loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Loreta Grabauskienė

Laimutė Pultanavičienė

Deividas Jurkonis

Kipras Avižienius

ŠMM diplomai

18.

Kalėdinių eglučių paroda "Kalėdų belaukiant 2018"

Kristina Vėlyvienė

Dalia Kreivėnienė

8 kl. mokiniai

MKC padėka

19.

Sausio 13-osios bėgimas

Kristina Vėlyvienė

Aurimas Vėlyvis

Ignas Zigmanta

medaliai

20.

Akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Rasa Klevinskienė, Rasita Janušienė

progimnazijos bendruomenė

padėka

21.

Marijampolės savivaldybės konkursas "Marijampoliečiai užsikrėtę Kalėdų dvasia".

Irma Smaidžiūnienė, progimnazijos bendruomenė

progimnazijos bendruomenė

padėka

22.

Marijampolės sav. pradinių klasių mokinių fotografijų konkurse "Žiemos pasaka"

Loreta Grabauskienė

Miglė Globytė

II vieta

23.

Respublikinė 2-4 kl. mokinių geografijos olimpiada "Mano gaublys"

Rasa Stasaitienė

Laimutė Pultanavičienė

Jurgita Dabašinskaitė

Loreta Grabauskienė

Jokūbas Valiokas

Orestas Eglinskas

Gustas Mališauskas

Kipras Avižienius

Nedas Botyrius

Edvinas Golubovas

Gabrielė Langvinytė

Miglė Juodsnukytė

Gustė Vitkauskaitė

I vieta

II vieta

III vieta

I vieta

II vieta

III vieta

 

I vieta

II vieta

III vieta

24.

Marijampolės sav. 4 klasių mokinių konkursas "Tūkstantmečio ketvirtokas“

Loreta Grabauskienė

Deividas Jurkonis

Kamilė Beržinytė

padėka

25.

Marijampolės savivaldybės 3 - 4 klasių mokinių konkursas "Šypsausi gimtajam kraštui"

Jurgita Dabašinskaitė,

Laimutė Pultanavičienė,

Loreta Grabauskienė

Deividas Jurkonis,

Kamilė Beržinytė

Ainė Stalgaitytė

III vieta

26.

Marijampolės sav. 5-6 kl. istorijos olimpiada

Rasa Klevinskienė

Adrijus Stočkus

III vieta

27.

Pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“

Rasa Klevinskienė, Rasita Janušienė

progimnazijos bendruomenė

padėka

28.

Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodžiai iš mano širdies“

Rasa Stasaitienė

Loreta Grabauskeinė

Viktorija Žemantauskaitė

Justė Cimermonaitė

padėka

29.

Marijampolės savivaldybės ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikų piešinių paroda- konkursas „Vaikai gamtos tyrinėtojai“

Laimutė Pultanavičienė

Loreta Grabauskienė

Fausta Kresninkevičiūtė

Gabrielė Langvinytė

padėka

30.

Marijampolės savivaldybės rusų kalbos edukacinis projektas, skirtas A. Puškino 220-osioms gimimo metinėms.

Valentina Čepeliauskienė

Viltė Lobinaitė

Laurynas Sondaras

Kotryna Kuzaitytė

Rasita Kryžanauskaitė

Miglė Klimašauskaitė

padėka

31.

Marijampolės savivaldybės specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių meninės raiškos festivalis „Aš viską galiu“

Rasa Stasaitienė

Daiva Kresninkevičienė

Sofija matusevič

Steša Visockytė

Justas Glaveckas

padėkos

32.

Respublikinis valančiukų projektas „Ateik ir pakviesk draugus“

Daiva Kresninkevičienė

Valančiukai

padėkos

33.

Respublikinė paroda „Margučių kraitė“

Daiva Kresninkevičienė

SUP mokiniai

padėka

34.

Tarptautinė kūrybinių darbų paroda „Atvirukas Lietuvai“

Rasa Samušienė

PUG ugdytiniai

padėka

35.

Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių anglų kalbos konkursas, skirtas Europos dienai paminėti

Gražina Avižienienė

Miglė Juodsnukytė

I vieta

36.

Marijampolės savivaldybės 6 kl. mokinių anglų k. olimpiada

Gražina Avižienienė

Edita Grubienė

Adrijus Stočkus

Lukas Grubis

padėka

 

 

padėka

 

37.

Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos- daugiafunkcio centro paroda, skirta Pasaulinei autizmo supratimo dienai paminėti

Rasa Samušienė

Ineta Navikaitė

Kajus Merkevičius

Adas Grybauskas

padėkos

38.

Tarptautinis eTwinning kokybės ženklelis už projektą „Cyberbullying: we say no¡“

Edita Grubienė

6 kl. mokiniai

sertifikatas

39.

Tarptautinis eTwinning kokybės ženklelis už projektą "The Unexpected Every Day

Edita Grubienė

6-7 kl. mokiniai

sertifikatas

40.

Tarptautinis eTwinning kokybės ženklelis už projektą "We love animals"

Edita Grubienė

3b, 4, 5 kl. mokiniai

sertifikatas